23 листопада 2021 року пішов із життя Маліцький Ігор Федорович.

Ігор Федорович – Почесний громадянин міста Харкова, відомий також як колишній в’язень нацистських концтаборів, антинацистський діяч.

Опублікував понад ста наукових праць, понад 80 навчальних посібників, автор 15 авторських свідоцтв та патентів. Підготував шістьох кандидатів технічних наук.

Маліцький Ігор Федорович був найстаршим викладачем Української інженерно-педагогічної академії.

Кафедра Машинобудування, транспорту та зварювання висловлює співчуття рідним та близьким Ігоря Федоровича.

У зв’язку із поточною епідемічною ситуацією та згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1236, протоколом №11 рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, враховуючи рекомендації спеціальної комісії з надання пропозицій щодо організації освітнього процесу та наказу УІПА №135 з 11 травня всі студенти (здобувачі вищої освіти денної та заочної форм навчання) переходять на змішану форму навчання – очно-дистанційну.

Усі заняття проходитимуть згідно з розкладом http://uo.uipa.edu.ua/

У зв’язку із поточною епідемічною ситуацією та згідно з постановою №1236 Кабінету Міністрів України, протоколом №9 рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, враховуючи рекомендації спеціальної комісії з надання пропозицій щодо організації освітнього процесу та наказу УІПА №109 з 12 квітня забороняється відвідування академії здобувачами освіти всіх форм навчання.

Усі заняття проводяться згідно розкладу у режимі on-line!

24 березня професор кафедри Машинобудування, транспорту і зварювання Хорошилов Олег Миколайович взяв участь в урочистому відкритті виставки-форуму “Kharkiv PromDays 2021″.


У програмі промислового форуму була презентація Харківської області як ценрту енергетичного машинобудування, презентація можливостей підприємств оборонно-промислового комплексу, презентація можливостей підприємств Харківської області по авіаційній та космічній тематиці і т.д.

16 лютого 2021 року завідуючий кафедри Подоляк Олег Степанович та доцент кафедри Сичов Юрій Іванович відвідали Куп’янський регіональний центр професійної освіти з метою профорієнтаційної роботи у навчальному закладі.

Під час візиту було надано допомогу у професійному самовизначенні молоді. Були широко представлені спеціальності кафедри Машинобудування, транспорту і зварювання.

Учні активно приймали участь в обговоренні світу професій та розширили знання робітничих професій, які є досить актуальними та затребуваними.

нгр

Нехай у Новому Році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій. Нехай 2021-й дарує тільки найкраще!

В період з 10 по 19 грудня на кафедрі Машинобудування, транспорту і зварювання відбувся щорічний захист магістерських кваліфікаційних робіт.
Випускники показали високій рівень знань і досконале володіння матеріалом роботи.
Вітаємо магістрів та бажаємо їм подальших успіхів!

   
   

 

4

Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків на день відкритих дверей, який буде проведено у форматі он-лайн.

Захід проходитиме на платформі Zoom.

Підключиться до конференції можна за посиланням.

Ідентифікатор конференції: 851 2425 0130

Початок нового навчального року

Дорогі студенти, ВІТАЄМО!
Знання робить людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття та пізнавати таємниці природи. Нехай ніколи Ваш розум не відмовляється від нових знань, та завжди прагне до пізнання і мудрості!!!