Category Archives: Новости

На кафедрі Машинобудування, транспорту і зварювання відкрився Кваліфікаційний центр з присвоєння (підтвердження) кваліфікації токар 2,3 розряду.

31 січня 2024 року на засідання Національного агентства кваліфікації було отримано сертифікат про акредитацію кваліфікаційного центру.

3 розряд 2 розряд

 

В боях за Україну загинув наш колишній студент та співробітник Силка Олександр Володимирович.

Олександр Силка випускник факультету Інноваційних технологій спеціальності Професійна освіта (Машинобудування), справжній та мужній захисник України.

Колеги запам’ятали Олександра як доброго, чуйного чоловіка. Чудового батька своєї доньки..

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким Олександра. Поділяємо ваше горе та сумуємо разом із вами.

Вічна пам’ять Герою!..

12 жовтня відбулася онлай-зустріч Академії з представниками Німецького університету “Private Hochschule für Wirtschaft und Technik”, стосовно співробітництва у сфері академічної мобільності та навчально-наукової співпраці.
Інтереси нашої кафедри відстоював завідуючий кафедрою, кандидат технічних наук, доцент Олег ПОДОЛЯК.
Зустріч була дуже продуктивною.

Сподіваємось про подальшу співпрацю з Private Hochschule für Wirtschaft und Technik!

Цікава інформація для абітурієнтів!

АБІТУРІЄНТЕ!

Цікава пропозиція для тебе!
Якщо ти не встиг приєднатися до нашого студентського колектива, якщо прогавив усі строки подачі заяв та не зміг вступити
до Української інженерно-педагогічної академії – НЕ БІДА! 
У тебе ще буде така можливість!

Встигни в період з 06.11.2023 року по 18.11.2023 року подати електронну заяву в своєму “електронному кабінеті вступника”
на спеціальність  015.34 Професійна освіта (Машинобудування)
і ми будемо раді бачити тебе в якості студента кафедри машинобудування, транспорту і зварювання.

НЕ ВТРАТЬ ЦІЄЇ МОЖЛИВОСТІ!

Дорогі наші захисники та захисниці!

Співробітники кафедри вітають вас з таким чудовим днем. Бажаємо сил, терпіння та чистого неба над головою. Дякую за те, що ви нас оберігаєте!

Цінуємо вас і молимося за ваше здоров’я щодня. Бережіть себе!

Вітаємо, шановні колеги, з нашим професійним днем!

 

Наша праця є дорогоцінним вкладом у молоде покоління. Ви навчаєте не тільки наукам, а й навичкам, цінностям, які складають основу для життя у нашому суспільстві. Ваша енергія та вміння зробити заняття цікавим – це справжнє мистецтво. Нехай кожен день принесе Вам нові знання, відкриття та натхнення. Бажаємо  великого задоволення від своєї роботи, успіхів у досягненні професійних цілей та великої підтримки від студентів, батьків та колег!

Дорогі наші студенти!

Вітаємо з початком нового навчального року!

Знань не буває занадто багато! Сьогодні кафедра вітаю вас з Днем знань!

Бажаємо успішних занять і відмінних оцінок! Нехай навчальний процес принесе не тільки величезну користь, а й радість від осягнення мудрості, спілкування з педагогами та друзями! Бажаємо, щоб у вашому житті ніколи не закінчувалося навчання, тому що вчення — світло!

Так нехай же у Вашому житті яскраво сяє світло мудрості і знань!

15 червня завідуючий кафедри Машинобудування, транспорту і зварювання Подоляк Олег Степанович та декан факультету Інноваційних технологій Кондратюк Олег Леонідович відвідали Харківський підшипниковий завод, з метою подальшого співробітництва для проходження практики студентів і організації дуальної системи навчання.